Dentyści Saska – Klinika Stomatologiczna

Klinika Dentyści Saska od ponad dwóch lat mieści się na ulicy Saskiej 6a na pograniczu Gocławia i Saskiej Kępy.

Prowadzona jest przez Doktor Ewę Dolińską, której wieloletnie doświadczenie doceniane jest przez stałych pacjentów. Wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy i asystentek zajmuję się kompleksową opieką dentystyczną dzieci i dorosłych.

W Klinice Dentyści Saska pacjenci przyjmowani są w komfortowych warunkach. Trzy oddzielne gabinety wyposażone są w najnowsze, specjalistyczne urządzenia. Dodatkowo każdy z nich posiada oddzielny aparat RTG.

W trosce o czas pacjentów, wizyty w Klinice zostały tak zorganizowane aby pacjenci byli przyjmowani o wyznaczonej godzinie, a wszystkie wizyty potwierdzane są z jednodniowym wyprzedzeniem.

Klinika zajmuje się leczeniem z zakresu:

– stomatologii zachowawczej i profilaktyki;
– endodoncji (leczenie pod mikroskopem);
– protetyki;
– stomatologii estetycznej;
– chirurgii i implantologii.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez lekarzy specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach stomatologii.
Dogodna i widoczna lokalizacja sprawia, że Klinika jest chętnie odwiedzana przez pacjentów z okolic Gocławia, Saskiej Kępy oraz innych dzielnic.

Doświadczenie i profesjonalizm w pracy sprawia, że lekarze pracujący w Klinice mają duże grono stałych pacjentów oraz są chętnie polecani.

W przypadku Kliniki Dentyści Saska, powiedzenie „dobry dentysta” nabiera prawdziwego znaczenia.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące Kliniki można uzyskać pod numerem tel. 506 416 569 oraz na www.dentysci-saska.pl i www.facebook.com/dentyscisaska/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *