Zimą dzieci się nudzą? Nie na Gocławiu!

Wraz z początkiem grudnia nadeszła prawdziwa zima. Najchętniej zakopalibyśmy się pod koc z kubkiem ciepłej herbaty… Jednak nie jest to ciekawy sposób spędzenia czasu dla najmłodszych. Jeżeli jest zbyt zimno na lepienie bałwana i bitwę na śnieżki, warto rozejrzeć się i zobaczyć co do zaoferowania ma kulturalny Gocław.

Ciekawą propozycję na cały grudzień przygotował Klub Kultury GOCŁAW. Klub realizuje ciekawe projekty wspierające działalność kulturalną i edukacyjną dla osób w każdym wieku.

W grudniu klub proponuje między innymi warsztaty plastyczne pod tytułem „ZE ŚWIĄTECZNĄ WIZYTĄ U RENIFERA RUDOLFA”, spektakl teatralny „KRAINA LODU”, czy „PRAWDA O ŚWIĘTYM MIKOŁAJU”, a na koniec roku oczywiście taneczną zabawę „SYLWESTER DLA NAJMŁODSZYCH”.

Klub Kultury GOCŁAW
Filia Centrum Promocji Kultury
ul. Abrahama 10
wejście od Bora-Komorowskiego przy basenie Wodnik

Również Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga – Południe zaprasza dzieci do zabawy – oferta biblioteki jest bardzo szeroka, począwszy od PORANKÓW Z KSIĄŻKĄ, przez BIBLIOTECZNE WARSZTATY TEATRALNE, ZAJĘCIA LITERACKO-PLASTYCZNE, skończywszy na NOWOROCZNYM KONCERCIE KOLEND.

Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla
w Dzielnicy Praga – Południe m. st. Warszawy
ul. Meissnera 5, 03-982 Warszawa

Świetną propozycją jest też wyjście do kina – i w tym przypadku Gocław ma do zaoferowania ciekawe propozycje dla najmłodszych – Cinema City Promenada: Kubo i dwie struny , Vaiana: skarb oceanu , Trolle , Za niebieskimi drzwiami, Zakwakani, Wilk w owczej skórze.

Cinema City – Promenada
Centrum Handlowe Atrium Promenada
Ostrobramska 75c, Warszawa

To Tylko cześć z propozycji jakie ma do zaoferowania dzieciom i rodzicom Gocław – niebawem pojawią się kolejne propozycje!

One thought on “Zimą dzieci się nudzą? Nie na Gocławiu!

  • 5 grudnia 2016 at 12:02
    Permalink

    Noworoczny koncert koled chyba sie wybiore.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *