Forest SPA – z zamiłowania do natury

Wiele jest salonów urody, gdzie można udać się celem upiększenia swojego ciała. Jednak niewiele jest tego typu miejsc, które oferują usługi na najwyższym poziomie świadczone w autentycznie domowej atmosferze.

image3Do takich bez wątpienia należy Forest SPA, miejsce stworzone jako projekt dwóch absolwentek jednej z najlepszych w Polsce szkół wyższych specjalizujących się w kosmetologii. Z zamiłowania do kosmetologii stworzyły miejsce, gdzie pragną swoją pasją zarażać innych. Szybko można zorientować się, że mamy do czynienia z profesjonalistkami, które zarówno posiadają zaplecze merytoryczne na temat wykonywanego zawodu jak i bogate doświadczenie. Uśmiech, entuzjazm i empatia sprawiają, że w salonie możesz poczuć się jak w gronie przyjaciół. A w gabinetach zabiegowych zapomnieć o przytłaczającym trudzie dnia codziennego.

Inspiracją dla dziewczyn była natura oraz techniki manualne, które sprytnie łączą z zaawansowanymi technologicznie liniami kosmetyków. W wyniku tej synergii powstają skuteczne zabiegi, których efekty widać niemalże od razu i bez wątpienia należą do takich, które chętnie polecisz przyjaciółce lub sprezentujesz mamie czy mężowi.

A do tego pyszna zimowa herbata lub orzeźwiająca woda z owocami, w zależności od sezonu, z ciasteczkami i cukierkami, które umilą i osłodzą chwile relaksu…

Na uwagę zasługuję również fakt, że personel gabinetu dużą uwagę poświęca zachowaniu higieny świadczonych usług posiadając najnowszy sprzęt do dezynfekcji i sterylizacji narzędzi. W gabinetach zawsze jest czysto i przytulnie.

Osoba, która zdecyduje się odwiedzić Forest SPA odnajdzie w nim szeroką ofertę usług z zakresu kosmetyki twarzy i ciała, masaży, pielęgnacji dłoni i stóp oraz profesjonalne kosmetyki, w które można się zaopatrzyć na miejscu wraz z profesjonalną poradą co zrobić aby wyglądać i czuć się jak najlepiej!

Niezdecydowanym serdecznie polecam!

Forest SPA Kosmetologia i Masaż
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 51 lok. U5
03-982 Warszawa
tel. 517 225 552

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *