STUDIO LASER – lider kosmetyki laserowej w Twoim sąsiedztwie

Studio Laser od ponad 16 lat niezmiennie mieści się przy ul. Kakowskiego 5, w pobliżu parku nad Balatonem. Jest to jeden z najdłużej działających gabinetów kosmetyki laserowej na Gocławiu i w całej Warszawie.

Laser StudioStudio specjalizuje się w zaawansowanych technologicznie zabiegach poprawiających wygląd skóry. W swojej ofercie posiada zabiegi:

– trwałej depilacji laserowej Light Sheer,
– zamykania naczynek IPL Quantum,
– laserowego usuwania przebarwień,
– fotoodmładzania,
-lipomasażu modelującego sylwetkę Endermologie.

Początki działalności gabinetu sięgają 2000 roku, kiedy jako jeden z pierwszych salonów w Polsce rozpoczął pracę na laserze diodowym Light Sheer, amerykańskiej firmy Coherent. Właśnie wtedy ich główną dziedziną stała się depilacja laserowa. Od tamtego czasu Studio Laser rozszerzyło swoją działalność na całą Polskę oraz wzbogaciło ofertę o inne zabiegi z zakresu kosmetyki estetycznej.

Studio Laser korzysta z najnowszych technologii i najskuteczniejszego sprzętu na rynku. Jako jeden z nielicznych salonów w Polsce posiada na stałym zaopatrzeniu wszystkie modele lasera diodowego Light Sheer.

Wieloletnie doświadczenie oraz stały , profesjonalny personel gwarantują bezpieczeństwo, wysoką jakość zabiegów i miłą atmosferę.

Każda wizyta poprzedzona jest bezpłatną konsultacją oraz wykonaniem próby laserowej. Pacjenci przyjmowani są w komfortowych warunkach- dwa oddzielne gabinety wyposażone w najnowszy sprzęt zapewniają wygodę i prywatność.

Dogodna lokalizacja przy spokojnej ulicy Kakowskiego z ogólnodostępnym, bezpłatnym parkingiem przed budynkiem oraz przystanki autobusowe (135,151,311) w bliskiej odległości wpływają na atrakcyjność i łatwy dostęp do salonu dla mieszkańców Gocławia i okolic.

Wizytówką Studia Laser jest rzesza zadowolonych pacjentów, którzy docenili jakość i efekty zabiegów oraz chętnie polecają gabinet znajomym.

Szczegółowe informacje dotyczące zbiegów i zapisów można uzyskać pod numerem tel. 604 252 652 lub 22 810 04 94 oraz na www.studiolaser-depilacja.pl lub https://www.facebook.com/StudioLaser

Studio Laser
ul. Kakowskiego 5
04-042 Warszawa
Godziny otwarcia
Poniedziałek- piątek- 9:00-21:00
Sobota – 9:00-17:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *